Slika: Foto: KOŠ
Icon Košarka - Basketball

Zmaga za članice KOŠ-a

V nedeljo 04.11. so članice odigrale tretjo tekmo in so, tokrat pred domačo publiko, nujno hotele zmago in jo tudi pridobile.

Od vsega začetka so članice vedele, da imajo nasprotnice iz Gratkorna močan napad. Temu so hotele zoperstaviti agresivno obrambo in hitre prodore. Po dveh izenačenih četrtinah je semafor ob polovici kazal 29:28 za Čelovčanke. Po menjavi strani so naša dekleta spretno izigrale njohovo hitrost in z osmimi točkami naskoka šle v zadnjo četrtino. Zaradi nekaterih napak v obrambi in občasno slabih živcov so se Štajerke lahko približale na tri točke razlika. Konec koncev pa so KOŠevke prvo zmago na domačih tleh spravile na suhe in zmagale s končnim rezultatom 61:56.

Patricia Struhar, kapetanka: Igra v kolektivu nas je obdarovala z naslednjo zmago. Predvsem našo hitrost smo danes lahko razigrale. Nekatere netočnosti v obrambi bomo poskusile odvrniti v naslednjih treningih, potem pa naslednji zmagi ni več nič naproti.