Slika: Foto: Dunja Zdouc Instagram
Icon Nordiski - Nordisch

Na štartu v svetovnem pokalu

Potem, ko je biatlonka Dunja Zdouc (DSG Sele) osvojila srebro na avstrijskem prvenstvu v super-sprintu v Hochfilznu za zmagovalko Katharino Innerhofer, je Radišanka v četrtek bila v akciji v sprintu za svetovni pokal v nemškem Oberhofu. Zasedla je 73. mesto. (orf-slo)

Zmagala je Norvežanka Marte Olsbu Röiseland, Katharina Innerhofer je bila kot najboljša Avstrijka 10., dvakrat je zgrešila tarčo. Prav tako je dvakrat zgrešila pri streljanju Dunja Zdouc, ki je pristala na 73. mestu.

Manjkala je v tej zimi najuspešnejša avstrijska atletinja Lisa Hauser, ki je prehlajena. Avstrijsko ekipo so tako dopolnile Christina Rieder, Tamara Steiner in Simone Kupfner. Na štartu je bilo nad 100 tekmovalk. (orf-slo)