ATLETSKI CENTER KOROŠKA/ATHLETIK CENTER KÄRNTEN (ACK)
ATLETIKA/LEICHTATHLETIK

DSG PODGORJE/DSG MARIA ELEND
ALPSKO SMUČANJE/ALPINER SCHILAUF, ATLETIKA/LEICHTATHLETIK

DSG SELE/ZELL
NOGOMET/FUSSBALL, ALPSKO SMUČANJE/ALPINER SCHILAUF,
NORDIJSKO SMUČANJE/SKI NORDISCH
NAMIZNI TENIS/TISCHTENNIS, HOKEJ NA LEDU/EISHOCKEY

DSG VOGRČE/DSG RINKENBERG
REKREACIJSKI ŠPORT/FREIZEITSPORT

EUROPEADA
NOGOMET/FUßBALL, KULTURA/KULTUR, POVEZOVANJE/VÖLKERVERSTÄNDIGUNG

HUMŠKA SKUPNOST/HEILIGENGRABER GEMEINSCHAFT
NAMIZNI TENIS/TISCHTENNIS, TEK/LAUFEN 

KLUB KOROŠKIH RIBIČEV/KLUB DER KÄRNTNER FISCHER
ŠPORTNI RIBOBLOV/SPORTFISCHEN 

KLUB PRIJATELJEV LOVA/KLUB DER KÄRNTNER JÄGER
ŠPORTNI LOV/JAGD

KOŠ CELOVEC/KLAGENFURT
KOŠARKA/BASKETBALL     

KARATE- & KIKBOKSKLUB ŽRELEC/KARATE- & KICKBOXSKLUB EBENTHAL
KARATE/KARATE, KIKBOKS/KICKBOXEN

MTB PECA/PETZEN
KOLESARSTVO/MOUNTENBIKE

LEPENSKA ŠOLA/LEPPENER SCHULE
NAMIZNI TENIS/TISCHTENNIS, REKREACIJA/FREIZEITSPORT

NAUTIK KLUB KOROTAN CELOVEC/KLAGENFURT
JADRANJE/SEGELN

NTK BILČOVS/TTV LUDMANNSDORF
NAMIZNI TENIS/TISCHTENNIS 

PODJUNSKI RIBIŠKI KLUB/JAUNTALTER FISCHERKLUB
ŠPORTNI RIBOBLOV/SPORTFISCHEN

PRIJATELJI NARAVE SELE/NATURFREUNDE ZELL
PLANINSTVO/ALPINISMUS, PLEZANJE/KLETTERN

SLOVENSKI ATLETSKI KLUB/SLOWENISCHER ATHLETIK KLUB (SAK)
NOGOMET/FUSSBALL

SKD GLOBASNICA/GLOBASNITZ – REKREACIJSKI ŠPORTI/FREIZEITSPORT

SKD GLOBASNICA/GLOBASNITZ – REKREACIJSKI ŠPORTI/FREIZEITSPORT

SLOVENSKO PLANINSKO DRUŠTVO CELOVEC/SLOWENISCHER ALPENVEREIN KLAGENFURT
ALPINIZEM/ALPINISMUS, PLANINSTVO/BERGSTEIGEN-WANDERN

SŠK “OBIR” ŽELEZNA KAPLA/SLOW. SPORTKLUB “OBIR” BAD EISENKAPPELŽ
SANKANJE/RODELN, ŠAH/SCHACH

ŠAHOVSKO DRUŠTVO "ZUGZWANG" OTOČE/SCHACHKLUB "ZUGZWANG"
ŠAH/SCHACH

ŠAHOVSKI KROŽEK SŠZ/SLOW. SPORTVERBAND SEKTION SCHACH
ŠAH/SCHACH

ŠD BEKŠTANJ/ASKÖ FINKENSTEIN
ŠAH/SCHACH, SANKANJE/RODELN

ŠD ERIC THE SHARDDD GRADEC/SV ERIC THE SHARDDD GRAZ
NOGOMET/FUSSBALL

ŠD GLOBASNICA/SC GLOBASNITZ
NOGOMET/FUSSBALL  

ŠD „MESNC“ GRADEC/SV „MESNC“ GRAZ
ODBOJKA/VOLLEYBALL, REKREACIJSKI ŠPORTI/FREIZEITSPORT

ŠD PLIBERK/SV BLEIBURG
NOGOMET/FUSSBALL

ŠD SENTJANZ V ROŽU/SV ST. JOHANN IM ROSENTAL
ALPSKO SMUČANJE/ALPINER SCHILAUF, ŠPORTNO PLEZANJE/SPORTKLETTERN

ŠD ZAHOMC/SV ACHOMITZ
NORDIJSKO SMUČANJE/SCHI NORDISCH

ŠKD “ZARJA” ŽELEZNA KAPLA/BAD EISENKAPPEL
REKREACIJSKI ŠPORTI/FREIZEITSPORT

ŠK NONČA VAS/EINERSDORF
REKREACIJSKI ŠPORTI/FREIZEITSPORT

SK POSOJILNICA AICH/DOB
ODBOJKA/VOLLEYBALL

ŠPORTNA AKADEMIJA “KRONA”/SPORTAKADEMIE “KRONA”
KOŠARKA/BASKETBALL, ODBOJKA/VOLLEYBALL, ŠAH/SCHACH,
ATLETIKA/LEICHTATHLETIK, GIMNASTIKA/GYMNASTIK

TAKS MANAGEMENT
ŠOLSKO ŠPORTNO DRUŠTVO/SCHULSPORT

1. MEDNARODNI/1. INTERNATIONALER  JUDOCLUB “SANCT LUCAS”
JUDO/JUDO